Promotia 1934

  1. COVACI NICOLAE
  2. DUNCA GAVRIL
  3. FURDUI VASILE
  4. MICAN IOAN

Promotia 1937

  1. BALGRADEAN CONSTANTIN
  2. BOKOR BARNABA
  3. CATRICICO MARC
  4. CENUSE TEODOR
  5. CIORNEI ILIE
  6. DENES FRANCISC
  7. FEYEZ ANDREI
  8. HONKA STEFAN
  9. KELEMEN SAMUEL
  10. LULUSA GHEORGHE
  11. NAGY PAVEL
  12. PASCU CORNEL
  13. POPOVICI ALEXANDRU
  14. RUSU IOAN a
  15. RUSU IOAN b
  16. VERES EFRAIM
  17. HOROVET THEODOR

Promotia 1938

  1. ROTH SERGIU
  2. JITARIU GHEORGHE
  3. MARCU NICHIFOR
  4. SILAGYI ANTON
  5. SERACIN VALERIU
  6. SLOBOVCICOV IOAN
  7. DAVID SERBAN

Promotia 1939

  1. BEJENARU NICOLAE
  2. CATRICICO ALEXE
  3. POPA PETRICA
  4. POPA ALEXANDRU
  5. SCHIAU IERONIM
  6. DUMBRAVAN PETRE

Promotia 1954

  1. ARDELEAN IACOB
  2. ARVAT IOAN
  3. BORA IOAN
  4. BULZAN ANDREI
  5. CHIBICI SAMUEL
  6. CHIU MIHAI
  7. CIUPULIGA TRAIAN
  8. CRACIUNEANU ZAHARIA
  9. COCARIU DUSAN
  10. DRAGOMIR NICOLAE
  11. GHITA IOAN
  12. GRECU TRAIAN
  13. KISS LAURENTIU
  14. LERIC IOAN
  15. MOLDOVAN IOAN
  16. MUNTEANU NICOLAE
  17. ORDEANU IOAN
  18. POPA PAVEL
  19. RADULESCU TITUS
  20. RESTEA MOISE
  21. ROMANU NICOLAE
  22. SANDULESCU IOAN
  23. SCINTEIE GHEORGHE
  24. SIMIONESCU FLOREA
  25. STOICA DUMITRU
  26. SCOBERCEA IOAN

Promotia 1955

  1. ANDRITOIU GHEORGHE
  2. ARDELEAN PETRU
  3. GHITA ALEXANDRU
  4. HAPENCIUC OREST
  5. HIRLAU PETRU
  6. HOSTIUC STEFAN
  7. IGNA IONAS
  8. LAZAR AUREL
  9. LUCA GHEORGHE
  10. SILAGY DEZIDERIU
  11. TERNICERU AFIAN
  12. TRIF IOAN
  13. TURCU TEODOR
  14. VARGA IOAN

Promotia 1956

  1. BALLA GAVRIL
  2. BOLD IOSIF
  3. DINU IOAN
  4. FLOREA DIONISIE
  5. GHERGHEL DUMITRU
  6. MINZAT TEODOR
  7. MURESAN IOAN
  8. NEGRU IOAN
  9. PETRESCU NICOLAE
  10. BOCACIUC VICTOR

Promotia 1957

  1. BOCACIUC VICTOR
  2. BRANZEI VASILE
  3. CRUCERU RADU
  4. CIOANCA VASILE
  5. CRISAN IOAN
  6. COSTEA PETRE
  7. LASCAU PETRU
  8. MIHUT TEODOR
  9. PAIS DUMITRU
  10. RATA NICOLAE
  11. SOCACIU IOAN
  12. TIRZIU TIMOTEI

Promotia 1958

  1. BERARU GHEORGHE
  2. CIUCURITA IOAN
  3. COSMA IOAN
  4. FICUT DANIEL
  5. HANDRA SIMA
  6. HARAP EMIL
  7. JOLDIS GHERASIM
  8. MIHES DUMITRU
  9. MITROFAN MIHAI
  10. RADULESCU CORNEL
  11. SAINIUC DUMITRU
  12. TALPES TEOFIL
  13. TET GHEORGHE
  14. TUNEA IOACHIM
  15. VANCEA GHEORGHE

Promotia 1959

  1. BORLEA P. TEODOR
  2. BORTIS P. AUGUSTIN
  3. BOSNEAC V. SIMA
  4. BARTA F. STEFAN
  5. CIOROGARU I. SIMION
  6. COCIS GH. GHEORGHE
  7. COCIAN I. MARTIAN
  8. CONSTANTIN I. NICOLAE
  9. DRAGU I. PETRU
  10. GAVAGINA I. IEREMIA
  11. HERBEI G. DAMIAN
  12. HUSAN MIHAI
  13. IREOVAN D. DUMITRU
  14. IEREMIA I. PAVEL
  15. JULA GH. VASILE
  16. KISS S. LADISLAU
  17. MIHAI GH. ION A
  18. MIHAI P. ION B
  19. MIKE I. BELA
  20. MINZAT N. IOAN
  21. MITROFAN GH. GHEORGHE
  22. MUNTEANU GH. LIVIU
  23. MURESAN I. VASILE
  24. ONIGA GH. GHEORGHE
  25. PASTEAN D. VASILE
  26. PINTECAN N. VASILE
  27. SERACU A. IOSIF
  28. SZABO S. MIHAI
  29. VADAN V. VASILE
  30. ZSISKU A. LUDOVIC
  31. HUDEMA D. DRAGOS
  32. LIUBA I. PETRU
  33. ACHIM IOSIF
  34. ACHIMAS GHEORGHE
  35. ANTAL STEFAN
  36. BALEANU GHEORGHE
  37. BELEIU REMUS
  38. BERECZKI STEFAN
  39. BODNARIUC VICTOR

Promotia 1960

  1. ARDELEANU OCTAVIAN
  2. BOTH IOSIF
  3. BALLA DAVID
  4. BALAZS IOSIF
  5. BODEANU IOAN
  6. CETEANU DANIEL
  7. CHICU IOSIF
  8. CHISALITA AVRAM
  9. CIOCAN IOAN
  10. DEAK FRANCISC
  11. DRAGOMIR STANCU
  12. FOSLEA ILIE
  13. IANCULOVICI TRAIAN
  14. ISTVAN ERNEST
  15. JIGOREA SIMION
  16. KONYA IOSIF
  17. LUPULESCU IOAN
  18. MARA LAZAR
  19. MEGYESI IOSIF
  20. MURONI IOAN
  21. PUP CORNEL
  22. STANCA IOAN
  23. TANC AUREL
  24. TRUTA IOAN
  25. TUTAC LAURENTIU
  26. VIDIEANU TEODOR

Promotia 1961

  1. BULICA GH. IOAN
  2. DEJEU I. TRAIAN
  3. DUMITRASCU M. OVIDIU
  4. FERCHE I. ALEXANDRU
  5. GEABOU I. PASCU
  6. LELEA T. TRAIAN
  7. NAGY F. MIHAI
  8. RUSU V. SIMION
  9. SFIRLEA G. TITUS
  10. TATARU V. IULIAN
  11. TURCIN N. DUMITRU

Promotia 1965

  1. BADEA T. PAVEL
  2. BODOR V. ALEXANDRU
  3. KULCSAR I. ALEXANDRU
  4. MANZAT S. STEFAN
  5. NICOLESCU I. PAVEL
  6. NOVAK I. ADOLF
  7. VERES T. TEODOR

Promotia 1969

  1. COLDEA I. IOAN
  2. CRISAN F. GAVRIL
  3. ILIES I. IOAN
  4. TALOS A. VASILE ALEXANDRU
  5. TALPOS F. VASILE
  6. TORMA D. IOAN

Promotia 1974

  1. BADEA P. PAVEL
  2. BERTALAN D. PETRU
  3. CAPOTA GH. IOAN
  4. COTRAU E. IOAN
  5. DUGULESCU P. PETRU
  6. DUPU I. CONSTANTIN
  7. GERGELY P. PAVEL
  8. MANZAT N. NICOLAE
  9. POPU TETSCH F.G. HARALD GEORG
  10. RINCU I. IOAN
  11. STEFANUTI M. IOSIF
  12. VERESS E. ERNEST

Promotia 1978

  1. BELCIU P. BUSUIOC
  2. BRINZEI V. DANIEL
  3. CLINTOC C. VIOREL
  4. COCAR C. BUNI
  5. GHERLE C. MOISE
  6. HERBEI P. PAVEL
  7. ISTOC GH. TRAIAN
  8. LAPUGEANU I. ALEXANDRU
  9. RUSU IOAN (decedat la cutremurul din 1977)
  10. MATE A. NICOLAE
  11. MIHET I. TITU
  12. MIHUT GH. MIHAI
  13. MORAR F. ARON
  14. MOROCOS N. NICOLAE (decedat la cutremurul din 1977)
  15. NICOLA I. DAVID
  16. PECHEANU I. ELISEI
  17. TOTOS V. IOAN
  18. VEKAS I. ZOLTAN
  19. IANCULOVICI DIMITRIE – exmatriculat
  20. PREJBAN IONEL - exmatriculat

Promotia 1980

  1. BALINT A. PAVEL
  2. BOZIAN P. PETRU
  3. CAPOTA GH. TRIAN
  4. CHISALITA C. CONSTANTIN
  5. CIOLOCA M. PETRU
  6. CIMPEAN V. IOAN
  7. COCAR C. BENIAMIN
  8. FICUT D. LIVIU
  9. GHERMAN N. VASILE
  10. GUG I. IOAN
  11. IOVAN P. VALERIU
  12. JURCA M. IOAN
  13. KOVACS I. IULIU
  14. LAZAR I. IONEL
  15. LIUBIMIRESCU T. AMFILOFIE
  16. MORCAN F. IOSIF
  17. POPLACEANU N. BENIAMIN OCTAVIAN DOINEL
  18. SZIEGEL I. GHEORGHE
  19. TET F. RADU
  20. TOLE I. IOAN
  21. VRANCUTA I. IOAN

Promotia 1982

  1. BORZASI E. GYULA
  2. CIOARA I. GHEORGHE
  3. COCAR M. DANIEL
  4. DUTU GH. VASILE
  5. HNATIUC V. DORIN
  6. PUIE L. GAVRIL
  7. PUREL I. IOAN
  8. TAMAS I. VASILE
  9. TINCO GH. ILIE CORNEL
  10. ZAHARIA V. IOAN

Promotia 1984

  1. BOINGEANU J. DAN
  2. DECEAN R. ROMUL
  3. GONGOLA B. MIHAI
  4. OANA D. EUGEN
  5. OLOGEANU GH. TEOFIL

Promotia 1988

  1. BALACIU I. IOAN
  2. BOINGEANU J. CORNELIU
  3. BORZASI ISTVAN
  4. CORDOS I. MARCEL
  5. IUGA M. VIOREL
  6. MOLNAR F. NICOLAE
  7. RUSU I. IOAN
  8. SIRBU LOGHIN
  9. SZABO M. MIHALY
  10. TIFREA T. MARIN

Promotia 1990

  1. FILIP MIRCEA
  2. MATEI EUGEN
  3. OLARIU I. DUMITRU GIGEL
  4. TIPLEA LIVIU

Promotia 1991

  1. BUGHIU VIOREL
  2. SPOREA GHEORGHE
  3. GERGELY ISTVAN
  4. MARIAN ALEXANDRU

Promotia 1993

  1. BADEA M. IOAN MIRCEA
  2. BARNUT V. DANIEL
  3. HUBERT SZABO E. EMERIC
  4. IUGA M. ROMICA
  5. KOVACS I. JOZSEFF
  6. MARIS I. MARIUS DANIEL
  7. PUSTAN A . ARCADIE
  8. RUSU I. TIMOTEI
  9. SLAVOACA V. VALERIU
  10. TUTAC L. IONEL
  11. BELCIU P. BUSUIOC
  12. BODOR V. ALEXANDRU
  13. BOZIAN P. PETRU
  14. CHISALITA C. CONSTANTIN
  15. CIMPEAN V. IOAN
  16. GONGOLA B. MIHAI BENONE
  17. IUGA M. VIOREL
  18. MIHUT GH. M. MIHAI
  19. NICOLA I DAVID
  20. OLOGEANU GH. TEOFIL
  21. OLARIU I. DUMITRU GIGEL
  22. PECHEANU I. ELISEI
  23. POPLACEAN N. BENIAMIN OCTAVIAN DOINEL
  24. PUREL I. IOAN
  25. RANCU I. ION
  26. RUSU I. IOAN
  27. TINCO GH. ILIE CORNEL
  28. VERES T. TEODOR
  29. LAPUGEAN I. IOAN ALEXANDRU

* de la nr.11-29 sunt absolventi ai Seminarului Teologic Baptist care au facut cursul de diferenta pentru Licenta in Teologie

Promotia 1994

  1. BALOG T. IOAN
  2. BIRGEAN P. MARIUS
  3. BUDIMIR A. SANDI
  4. CAPATINA D. SORIN
  5. CHIRLA A. MARIAN
  6. COJAN A. ILIE
  7. KOROTAS P. PETRU
  8. CUZEA P. GABRIEL
  9. COSTEA I. SAMUEL
  10. FODOREAN I. IOAN
  11. FAUR AVRAM
  12. FURDUI T. DANIEL
  13. GRISCA PAVEL
  14. HORVATH F. FERENC
  15. IANCU A. CORNEL
  16. JUDE A. VIOREL
  17. MALANCEA Z. MIHAI
  18. MIRAUTE M. IOAN
  19. MUNTEAN E. PAUL DAN
  20. MIRON V. IOAN
  21. NAMESNIC G. SERGIU
  22. PACURAR I. GELU
  23. SANDRU N. NICU
  24. TATARU I. SOTERIUS
  25. TEPENEU D. MARCEL
  26. URECHE P. PAVEL 
  27. VASILIU D. CEZAR FLORIN
  28. TOLE IOAN
  29. VERES ERNEST
  30. VRANCUTA IOAN
  31. GEABOU PASCU
  32. MORCAN IOSIF
  33. BORZASI GYULA
  34. BOINGEANU DAN
  35. BADEA PAVEL
  36. MOLNAR NICOLAE
  37. GERGELY PAVEL
  38. SZABO MIHALY
  39. ISTOC TRAIAN
  40. CLINTOC VIOREL
  41. STEFANUTI IOSIF
  42. DRAGOMIR STANCU
  43. TOTOS IOAN
  44. PUIE GRAVRIL
  45. COTRAU IOAN
  46. BERTALAN PETRU
  47. HNATIUC DORIN
  48. CIOARA GHEORGHE
  49. ZAHARIA IOAN
  50. BORZASI ISVAN
  51. BALACIU IOAN
  52. CORDOS MARCEL
  53. TAMAS VASILE
  54. FICUT LIVIU
  55. JURCA IOAN
  56. TIFREA MARIN
  57. MORAR ARON
  58. VEKAS ZOLTAN
  59. MINZAT NICOLAE
  60. TALOS VASILE ALEXANDRU
  61. DUTU VASILE
  62. DUGULESCU PETRU
  63. IOVAN VALERIU
  64. BALINT PAVEL
  65. GHERLE MOISE
  66. KOVACS IULIU

* de la nr.28-66 sunt absolventi ai Seminarului Teologic Baptist care au facut cursul de diferenta pentru Licenta in Teologie

Promotia 1995

  1. ARDELEAN I. IOAN
  2. CARTACAI D. FLAVIUS ROBERT
  3. COVACI V.GH.L. SORIN GABRIEL
  4. DIMITRIU I. IOAN
  5. DRAGOMIR P. IOSIF
  6. DRAGU S. PETRU
  7. IONUT Z. DELIU ZAHARIE
  8. LAPUJAN I. STEFAN
  9. LUPU I. ADRIAN
  10. MALANCEA ION
  11. MEZIN I. ILIE
  12. MIRAUTA GH. IOSIF
  13. PELEASE N. CARMIN CORNELIU
  14. POPOVICI P. TRANDAFIR
  15. SPATARU SLAVIC
  16. STANCU S. GEORGE
  17. TALOS S. CALIN IOAN
  18. TARABUGA I. ILIE
  19. VANCEA V. FLORIN VIOREL
  20. VINTU V. VASILE
  21. BOINGEANU CORNELIU

* nr.21 este absolvent al Seminarului Teologic Baptist care a facut cursul de diferenta pentru Licenta in Teologie

Promotia 1996

  1. ARGHIR M. DAVID
  2. COLTEA GH. FLORIN
  3. COVACI V. DAN CATALIN
  4. DUGULESCU P. MARIUS CRISTINEL
  5. DUMITRU AL. VIOREL
  6. ENACHE I. DORIN
  7. FLOREA I. NICOLAE
  8. KIM CHEON SEK (DAVID)
  9. KOLLAR M. MIHAI ANDREI
  10. MARCU I. CORNEL
  11. NICOLA D. EDMOND
  12. PADUREAN I. SEBASTIAN
  13. PASTEAN V. TITUS
  14. PIRV I. IONEL 
  15. STANESCU P. VICTOR
  16. SARLEA E. DANIEL
  17. TOMA V. LUCIAN

Promotia 1997

  1. ALEXA N. LIVIU
  2. BANU GH. PAUL
  3. BALC M. SAMUIEL
  4. BODI GH. IULIAN CAIUS
  5. BOSCA G. AUREL CORNEL
  6. BRUDA AL. ALEXANDRU
  7. CAZACU I. IRINEL GABRIEL
  8. CHIDESA I. MIHAI
  9. CONDREA D. ADRIAN
  10. CUCERIAVII AL. SERGHEI
  11. MIHOC I. IOAN TEOFIL
  12. MIU A. TIMOTEI
  13. MOISA C. EMANUEL
  14. OPREA O.T. RADU CRISTIAN
  15. PANA GH. CRISTIAN
  16. POPOVICI GR. STANISLAV
  17. SANDU P. PAVEL
  18. SFERCOCI GH. VALENTIN
  19. SPATARELU E. GEORGE
  20. SERBAN E. COSTEL
  21. URSU I. MIRCEA
  22. VATAMANIUC C. MIRCEA
  23. VINTU N. ION
  24. VUC. P. VIOREL
  25. ARNAUT L. LAZAR
  26. TUTAC I. SAMUEL
  27. CIMPEAN V. GHEORGHE
  28. CUZMAN C. IOAN
  29. OLOGEANU GH. LUCIAN
  30. RADU VALERIU
  31. MINCU SIMION I. ANGHEL
  32. CRUCERU F. VIOREL
  33. CHIFOREANU N. ION
  34. GRUIA I. PETRU
  35. COPRIVA A. ADOLF
  36. VASILE T. ION
  37. SUCIU TEODOR
  38. SAVIUC D. SAMOIL

Promotia 1998

  1. ARDELEAN C. BEN-ONI
  2. BARBU V. CODIN VASILE
  3. BRUDA AL. DANIEL
  4. BURLACU D. CONSTANTIN
  5. FECHETE N. CLAUDIU ILIE
  6. GAG M. PAVEL
  7. OCHIS I. VASILE FLORIN
  8. OROS I. IOAN
  9. PAVEL P. NICOLAE
  10. PILOIU P. EMANUEL HORATIU
  11. PINCA V. BENIAMIN CRISTIAN
  12. POP V. GHEORGHE FLORIN
  13. RAUCA I. OVIDIU EMILIAN
  14. SERDENCIUC I. CORNELIU
  15. STANGER A. DANIEL
  16. TRINBITAS I. CALIN VASILE

Promotia 1999

  1.  
  2. AFTINESCU F. EUGEN
  3. ALECSEI S. GHEORGHE
  4. ATHORBEI M. PETER RONG MAKUR
  5. BANARU. M. DAN
  6. BERTALAN D. DIONISIE
  7. BORUGA A. MARIAN FLORIN
  8. CAPRAR I. LIVIU
  9. CHIORESCO V. GRIGORE
  10. DADUICA N. LUCIAN
  11. DEJEU T. EMANOEL
  12. DEMEANIC T. LEONID
  13. DORDEA AL. ADRIAN
  14. DRIMBE P. DANIEL
  15. FRATOSTITEANU N. CODRUT DOREL
  16. GHINESCU N. STEFAN
  17. GIREADA F. ION
  18. HANGANU I. VASILE MARIUS
  19. IORDACHE GH. COSTICA
  20. IOSUB V. FLORIN
  21. JERNOVEI I. GHEORGHE
  22. MANZAT N. PETRU
  23. MOCANU GR. FLORIN
  24. MURARIU V. PETRU
  25. NEDVED F. PETRU
  26. NEICONI  Adrian
  27. OLOGEANU GH. NICOLAE
  28. PIDOIMA V. GHEORGHE
  29. ROSU I. ION
  30. SCOROBETE I. OVIDIU
  31. SPRIDON I. DUMITRU REMUS
  32. TALPOS V. CRISTIAN MIHAIL
  33. URS I. IOAN REMUS
  34. VALCU E. EUGEN CLAUDIU
  35. ZAHARIA STREMTAN N. NICU

Promotia 2000

  1. BALTĂ P. Petru Adrian
  2. BARBU N. Aurelian Petru
  3. BĂDRĂGAN M. Sorin
  4. BÂRLEA C. Claudiu Dumitru
  5. COCÎRŢEU I. Ioan
  6. DAMIAN D. Ion
  7. DRĂGAN I. Ovidiu Ionel
  8. DUMITRU Gh. Ion
  9. GACEA I. Sergiu Gabriel
  10. GROZE Gh. Remus
  11. INDRU I. Beniamin Valentin
  12. MERCIONIU C. Daniel
  13. NEGREAN G. Daniel Gavril
  14. NICHITA G. Narcis Daniel
  15. PETRIC A. Marius Daniel
  16. PUICAR Gh. Georgel Liviu
  17. SAVIN M. Ion
  18. SÎNTOIU M. Viorel
  19. TIMIŞ P. Laurenţiu Grigore
  20. VĂDEAN I. Emil Ioan
  21. VRĂJITOR I. Moise
  22. FER N. Mircea
  23. GÎRLEA C. Alin
  24. JERNOVEI Gh. Eugen
  25. RUSU P. Eusebiu

ALUMNI

Seminarul Teologic Baptist din Bucuresti , infiintat in 1921 se transforma in Institutul Teologic Baptist din Bucuresti prin H.G. 1225/23.11.1990, care primeste autorizatia de functionare provizorie , legea 586 - M.O. nr. 185, partea I / 16.08.1995 , si este Acreditat prin Legea nr. 139 si Decret 421, publicate în M.O. partea I, nr. 434 / 23.05.2005.


Promotia 2001

  1. ANINOIU C. Doru Emanoil
  2. CÎRPEAN Gh. Gheorghe Eugen
  3. CÎRPEAN V. Daniel
  4. DANDU I. Florin Mihaita
  5. ERDIC I. Daniel
  6. FILIP I. Florin Ioan
  7. IGNAT A. Claudiu Sorin
  8. MATEESCU M. Aurel
  9. MIHALCEA C. Razvan
  10. MITU V. Constantin
  11. PASCAN G. Radu Cristian
  12. PETRESCU I.E. Alin Eugen
  13. POP I.C. Vladimir Adrian
  14. ROSCA M. Titel
  15. SILIVESTRU I. Aurel
  16. STANCU I. Ioachim
  17. TULPAN A. Viorel
  18. TUT V.V. Marcu Daniel
  19. VASILE N. Iulian
  20. CONSTANTIN O. Emil
  21. GHITA A. Marian
  22. JURCA S. Titus
  23. MOISE ST. Marin
  24. MURESAN I. Matei
  25. PASTOR I. Ioan
  26. PETRE ST. Cezar Gabriel
  27. TOMA N. Marian
  28. TRASCA P. Viorel
  29. RUSU P. Eusebiu

Promotia 2002

  1. Aghenitei Gh. Adrian
  2. Balta T. Ciprian Corneliu
  3. Geabou P. Mihail Lemuel
  4. Gheorghita St. Cornel
  5. Handaric C.A. Claudiu Emanuel
  6. Ivan V. Marius Cosmin
  7. Medrea Gh. Iov Corneliu
  8. Priala A. Samuel
  9. Rasadea S. Ioan
  10. Român I. Ionut Daniel
  11. Schiopu P. Vitalie
  12. Stoian N. Dorel
  13. Stoian N. Iulian
  14. Stoica N. Florin
  15. Toader St. Cristian
  16. Ungur Gh. Radu Iulian
  17. Vitonescu A. Gabriel Vasile
  18. Botar I. Florinel Iosif
  19. Chiciudean I. Elian Leono
  20. Filip V. Cornel
  21. Moise S. Silviu
  22. Popa D. Adrian
  23. Raducan R. Gheorghe
  24. Scurtu N. Daniel
  25. Serban A. Ioan
  26. Tone D. George
  27. GHERMAN Gh. Marius
  28. GOICOVICI S. Emanuel Daniel
  29. TODOR I. John

Promotia 2003

  1. BANCSOV A. Ronald Zoltan
  2. BOCA G. Lucian Grigore
  3. CIGHER T. Dumitru Sorin
  4. CÎMPEAN Gh. Radu Daniel
  5. DOBREN D. Ion
  6. DRIMBE D. Dan Amiel
  7. DUMA Gh. Vasile
  8. FAIRAIS E. Sorin
  9. FISTEAG M. Mihai
  10. GULER T. Sorin Adrian
  11. OLOGEANU N. Ruben Cornel
  12. POPA N. Nistor
  13. PREDA A. Adrian Teofil
  14. RACA M. Pîrvu Ioan
  15. RAGAZAN D. Catalin Ioan
  16. TANC A. Daniel Ovidiu
  17. TUDORACHE A. Victor
  18. VADUVA M. Marius
  19. VLAD Octavian
  20. CARABAS R. Antonie
  21. CÎRSTENOIU I. Titu
  22. DUMITRESCU P. Siminic
  23. ILIES Gh. Cornel
  24. PODEA Gh. Constantin
  25. ALBERT St. Istvan Zsolt
  26. BIRO I. Zoltan
  27. BODI V. Barna
  28. BOROS I. Iuliu Mihai
  29. BOROS L. Robert
  30. BORZASI E. Pal Zoltan
  31. FAZACAS G. Gyorgy
  32. FEKETE L. Csaba
  33. OLAH A. Lajos
  34. PUSOK C. Daniel
  35. RAINA I. Otto Istvan
  36. SALLAI P. Jakab
  37. SZABO A. Andras

Promotia 2004

  1. ALB V. Voinea
  2. ALEXE V. Mihai Bogdan
  3. AMATEESEI D. Ionut
  4. AVRAM S. Samuel Valentin
  5. BLEDEA I. Ilie
  6. BORUGA A. Ion Sabin
  7. CIORNEI T. Adrian Lucian
  8. CÎMPEAN I. Beniamin
  9. CORNEA Gh. Petru
  10. COSTIN Gh. Marius Constantin
  11. DRAGOMIR P. Adrian Florin
  12. FISTEAG I. Ierimia Daniel
  13. GÂRBONI I. Adrian Ion
  14. GHEORGHE Radu (re)
  15. MICLEA I. Marius
  16. MOGOS D. Beniamin
  17. PAU T. Tiberiu Daniel
  18. PATRU P. Daniel Cristian
  19. SFERCOCI N. Emanuel Sorin
  20. KIS K. Otto Karoly
  21. TOTH S. Attila
  22. VLADUT Gh. Titus
  23. CHEPTENE G. Ion
  24. CONDORACHI Gh. Victor
  25. FILAT V. Vasile
  26. TARAN N. Mihail
  27. CIORNEI T. Adrian Lucian

Promotia 2005

  1. BORCEA P. Timotei
  2. BOTNARU C. Andrei
  3. CARABET D. Vitalie
  4. COLCER GH. Gheorghe
  5. FALAMAS P. Mihai Liviu
  6. GEORGESCU Z. Mihnea
  7. HERMAN N. Costel Gabriel
  8. NAGY L. Dan Florin
  9. PALANCIUC P. Valentin Timotei
  10. RADU P. Ilisei Liviu
  11. STAN T. Ion
  12. AOSTACIOAEI Gh. Titi
  13. ASTANCAI M. Severus
  14. BÂRA N. Daniel
  15. CHIRLA D. Pavel Marian
  16. GRIGORESCU P.D. Sergiu Victor
  17. HURGOIU I. Ioan Calin
  18. IUGA V. Vasile

Promotia 2006

1.    BALAN P. VASILE
2.    BORCEA P. FLAVIUS
3.    CARLESCU D. SILVIU
4.    CHICIUDEAN-BUBECK V. VASILE
5.    CHIRILUTA V. CORNELIU
6.    CRISAN F. DANIL
7.    GRESINGER GH. EMIL
8.    MOS-MAN GH. CORNEL
9.    NISTORIU I. VIOREL
10.  NEDELCU I. VIOREL
11.  PAUN N. GABRIEL RUBEN
12.  POPESCU I. ION
13.  POPTELECAN V. ALIN
14.  SOTIR M. NICOLAE
15.  SUCIU S. SIMON
16.  SERBAN D. VIOREL
17.  TREICA N. MARCEL LEON
18.  BUCSANU GH. ALEXEI
19.  CAPRAR I. TIMOTEI SAMOEL
20.  COJOC A. CRISTIAN
21.  CRISAN F. FLORIN
22.  DOBRIN I. EMANUEL
23.  FILAT AL. SERGIU
24.  GAG I. IONEL
25.  GRIGORESCU P.D. SERGIU VICTOR
26.  PIRVU I. CORNEL
27.  PORUMB O. IULIAN

Promotia 2007

1.    ARDELEAN GH. CORNEL RADU
2.    BERESKI F. FRANCISC GABRIEL
3.    BOTA S. MARCEL
4.    CAERIU G. MARIAN
5.    DUMITRU GH. COSTIN ADRIAN
6.    DUMTIRU T. TRIFU
7.    GHIGEA V. DANIEL
8.    GHIGEANU GH. EMANUEL IACOB
9.    GHIOANCA C. CONSTANTIN
10.  ILUTAN I. SERBAN SORIN
11.  MEZINC I. DANIEL
12.  MIJA GH. IOAN CRISTIAN
13.  MOISUC ST. IOSIF GABRIEL
14.  MOLCUT V. DANIEL
15.  NICOLAE G. VIRGIL
16.  PETRICA M.I. CIPRIAN IOSIF
17.  POP V. VASILE ALIN
18.  SANDU D. NINEL ADRIAN
19.  SZILAGYI A.I. ZSOLT ANTON
20.  TIFREA M. TEODOR
21.  ZAHARIA I. CRISTIAN IONEL
22.  GAVRILONI GH. GHEORGHE-DAN
23.  GLIGA I. MARIUS-IOAN
24.  CLAPA I. GHEORGHE
25.  HURGOIU I. CALIN

Promotia 2008

1.    CICAI L. FLORIN RUBEN
2.    COLDA T.T. TEODOR IOAN
3.    HARLEA C. BENIAMIN
4.    GOGOSOIU FLORIN ILIE
5.    JURCA I. TEOFIL GABRIEL
6.    OPREA V. LIVIU ADRIAN
7.    MOISUC I. CIPRIAN
8.    SAVA M. ANDREI

Promotia 2009

1.    ANDONE COSMIN
2.    ARSENI ADRIAN
3.    BALTA ADRIAN MIRCEA
4.    BARSOIANU LAURENTIU
5.    BOBORA ADRIAN IOAN
6.    CRISAN SAMUEL
7.    DRAGUSIN PUIU
8.    FAUR VIOREL NICOLAE
9.    FISTEAG EMANUEL
10.  HARLEA DAVID
11.  MITROI SILVIU CORNEL
12.  RUSU OTNIEL
13.  SAVU ALEXANDRU

Promotia 2010

1.    BOTOS M.B. ALEXANDRU RAUL
2.    CIOCU I. ZAHARIA
3.    COMAN V. ADRIAN MADALIN
4.    CONSTANTIN I. CATALIN ILIE
5.    DRAGU P. BENIAMIN
6.    IONESCU N. SERGIU NICOLAE
7.    NITULESCU V. VALERIU
8.    POP V. HORIA MIHAI
9.    TOMA MARIUS
10.  UTINA C. DANIEL BOGDAN
11.  VALE GH. MARIAN
12.  ZARNESCU J. MARIUS

Promotia 2011

1.    BACI S. CRISTIAN IOAN
2.    BUDAN D. IRINEL
3.    BALCAN F. SERGIU
4.    CARABAS A. VICHENTIE CORNELIU
5.    COCARIU V. DANIEL VIRGIL
6.    GIURONIU V. MARIUS
7.    IUBAS I. IONEL
8.    NICA I. ION ILIE
9.    POPA L. VALERIU
10.  REBEGA F. NICOLAE
11.  TECSA C. IULIAN CIPRIAN

Promotia 2012

continut

Promotia 2013

continut

Promotia 2014

continut

Alti absolventi

MAI APAR IN MATRICOLA URMATORII (fara anul absolvirii) :

  1. BANTIUC IOAN
  2. BADAU TRAIAN
  3. BURLACA MIHAI
  4. CATONA FLORIAN
  5. CALIMAREA MARIN
  6. CHIS IOSIF
  7. CICORTAS TEODOR
  8. COCARI MIRCU
  9. COLTEA GAVRIL
  10. FLORUTA PETRU
  11. MOLNAR STEFAN
  12. NAGY IOSIF
  13. NAZARENCO DUMITRU
  14. PASLARU ALEXANDRU
  15. POPOVICI PETRU
  16. PROCOPI DINISIUC
  17. SARII ALEXE
  18. SIPOS IOAN
  19. CHIFEAC IOAN
  20. COLOMAN GALLIC
  21. CURE SIMION
  22. GAISANIUC PETRE
  23. IACOBICI ION
  24. JITARIUC IOAN
  25. LAURENTIU IONEL
  26. MARA CORNEL
  27. PALADINCIUC PETRU
  28. TAMAS TEODOR
  29. VASS GRIGORE
  30. AVRAM PETRU
  31. BALICA IOAN
  32. BUCACIUC VICTOR
  33. CARSMARIN IOAN
  34. CORBAN MIHAI
  35. GRUMEZ VASILE
  36. BACU IOAN
  • Din arhiva Institutului. Cu dovezi concrete, lista poate fi intregita.